Jesteś w sekcji:   Strona główna  > 

Aktualności

 >  Nowości budowlane

Powrót do listy aktualnościDrukujNowości budowlane


Dodatek zimowy
Zima niestraszna z FOVEO TECH
dodano: 2012-10-19 09:41:36

W naszym klimacie, prowadzenie prac budowlanych zimą nie należy do najprostszych zadań. Warunki atmosferyczne utrudniają, a często wręcz uniemożliwiają aplikację farb i tynków na zewnątrz pomieszczeń. Z myślą o ułatwieniu tego typu robót, na rynek wprowadzony został nowy produkt – FOVEO TECH DZ 10 – dodatek zimowy przyspieszający wiązanie tynków i farb fasadowych.

 

 

Zima często zmusza wykonawców do przerwania prac na budowie i do odłożenia ich na okres wiosenny. Taka sytuacja prowadzi do zwiększenia kosztów inwestycji i powoduje często, że niezabezpieczona na zimę fasada budynku, podlega niszczeniu na skutek działania czynników atmosferycznych: wiatru czy też mrozu. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom, takim jak dodatek zimowy FOVEO TECH DZ 10, możliwe jest jednak wykonywanie wypraw tynkarskich i malowanie elewacji w niskich temperaturach i w warunkach podwyższonej wilgotności powietrza.


Dodatek zimowy FOVEO TECH DZ 10 pozwala na przyspieszenie etapu wiązania i wysychania tynku bądź farby fasadowej, dzięki czemu produkt znacznie szybciej osiąga odporność na działanie niekorzystnych czynników atmosferycznych.

             

                 

 

Zastosowanie FOVEO TECH DZ 10 daje możliwość aplikacji tynków i farb fasadowych w temperaturze od 0°C do + 10°C i wilgotności powietrza do 80%. Co istotne, produkt w żaden sposób nie wpływa na zmianę kolorystyki bądź parametrów wytrzymałościowych tynku czy farby. Preparat FOVEO TECH DZ 10 dostępny jest, w łatwej do użycia formie gotowego płynu, w butelce o objętości 250 ml.


FOVEO TECH to marka oferująca profesjonalne produkty do wykonywania ociepleń budynków. Wśród gamy produktów FOVEO TECH znaleźć można: tynki dekoracyjne, farby fasadowe, podkłady gruntujące, grunty i zaprawy klejące. FOVEO TECH to szeroki wachlarz rozwiązań, opartych na produktach doskonałej jakości.
 


Komentarze (0)

Brak komentarzy.

zamknij

Logowanie

Jeżeli nie masz jeszcze konta, zarejestruj się.

   

Loguj mnie automatycznie przy każdych odwiedzinach serwisu
zaloguj