Jesteś w sekcji:   Strona główna  >  Pomoc

DrukujPomoc


Panel pomocy Budujesz-Kupujesz.pl

 

Portal Budujesz-Kupujesz.pl powstał z myślą o indywidualnych użytkownikach oraz małych i średnich przedsiębiorstwach, które poszukują pomocy i wsparcia w postaci rzetelnego źródła informacji.
 
Jeśli korzystanie z zasobów portalu okażę się w pewnym momencie skomplikowane , utrudnione lub nawet niemożliwe – zachęcamy do zadawania pytań i korzystania z pomocy. Żadne z pytań nie zostanie pozostawione bez odpowiedzi.

Poniżej znajduje się także lista najczęściej pojawiających się wątpliwości naszych użytkowników wraz z odpowiedziami na nie.
Najczęściej zadawane pytania

Portal Budujesz-Kupujesz.pl powstał aby dostarczać rzetelnych i sprawdzonych informacji dla wszystkich ludzi pośrednio lub bezpośrednio związanych z budownictwem.

Czy prowadzisz dużą firmą budowlaną prowadzącą generalne wykonawstwo inwestycji, czy jest indywidualnym specjalistą w swojej dziedzinie, czy po prostu chcesz wyremontować kuchnię – nasz portal to miejsce gdzie znajdziesz wszystkie niezbędne informacje, które pozwolą oszczędzić Twój czas i pieniądze.

 

Poradniki, Katalog Firm, Giełda Ofert, Przetargi, Forum - wszystko to czeka właśnie na Ciebie!

 

Nie – rejestracja w portalu jest całkowicie dobrowolna oraz niesie ze sobą określone korzyści, jak dostęp do pełnej długości artykułów.

Płatne opcje przy procesie rejestracji stanowią dodatkowe udogodnienia i wyróżnienia, z których można skorzystać według woli użytkownika.

Przejdź do rejestracji

 

Pełna treść artykułów jest dostępna dla użytkowników, którzy dokonali rejestracji na portalu. Rejestracja w wersji standardowej trwa tylko kilka sekund.

Przejdź do rejestracji

 

Katalog firm jest to internetowa, otwarta dla wszystkich baza firm branży budowlanej. To tutaj możesz wyszukać interesujące Cie firmy, wykorzystując podstawowe lub zaawansowane kryteria wyszukiwania.

Dlaczego warto dodać swoją firmę do katalogu firm? Jest to narzędzie bardzo często wykorzystywane przez segmenty grupy docelowej rynku budowlanego (zarówno klientów indywidualnych jak i instytucjonalnych jak dostawcy, pośrednicy, podwykonawcy czy inwestorzy) do wyszukiwania partnerów biznesowych. Dodatkowo Katalog daje szeroki wachlarz możliwości wyróżnienia firmy na tle innych wpisów. Rynek budowlany zaczyna się w tym miejscu.

Przejdź do Katalogu Firm

 
MiniSite stanowi możliwość błyskawicznego stworzenia profesjonalnej strony internetowej firmy. Korzystając z jednego z 3 wariantów graficznych oraz z możliwości pełnego edytowania treści strony oszczędzasz czas oraz pieniądze związane z utrzymaniem działu informatycznego. 

Giełda ofert jest to miejsce, w którym krzyżują się zlecenia składane przez kupujących wraz z ofertami składanymi przez budujących.

Jeśli masz potrzebę budowlaną – remontujesz pokój, budujesz dom, szukasz dostawcy materiałów – możesz złożyć w Giełdzie zapytanie ofertowe, które będzie rozesłane do spełniających zadane kryteria firm z Katalogu Firm. Możesz także samodzielnie wertować dodane przez firmy oferty w Giełdzie.

Jeśli jesteś producentem, firmą usługową czy pośredniczącą w branży budowlanej i szukasz sztucznego miejsca do prezentacji swoich produktów lub usług to zakładka Oferty w Giełdzie jest dla Ciebie. Pozwól klientom Cię znaleźć.

Przejdź do Giełdy Ofert

 

Przetargi są to zamówienia publiczne, których wartość przekracza 40 tys. zł. Korzystając z tego modułu strony otrzymasz pełen dostęp do danych przetargowych oraz szereg dodatkowych funkcjonalności.

 

Są nimi między innymi automatyczna kategoryzacja przetargów w przejrzyste grupy, powiadomienia mailowe o nowych przetargach z możliwością personalizacji czy dostęp do wyroków KIO.

 

Przejdź do Przetargów

 

CenoBadacz Budujesz-Kupujesz.pl jest to regularnie powtarzane badanie poziomu cen wyselekcjonowanych produktów i usług budowlanych w całej Polsce. Jego wyniki są prezentowane w przystępnej graficznej formie, z możliwością zawężenia wyników do określonego województwa i przedziału czasowego.

Dzięki temu zyskujesz możliwość sprawdzenia średnich bieżących cen w Twoim regionie, a to umożliwia racjonalny wybór firm do wykonania Twojego zlecenia lub racjonalnego budowania polityki cen.

Przejdź do CenoBadacza

 


 Wyślij zapytanie


wpisz treść widoczną na obrazku:


Pola oznaczone * są wymagane   wyślij


zamknij

Logowanie

Jeżeli nie masz jeszcze konta, zarejestruj się.

   

Loguj mnie automatycznie przy każdych odwiedzinach serwisu
zaloguj